Dárkový poukaz na Genograf

Genografický test můžete věnovat svým přátelům nebo příbuzným jako originální a zajímavý dárek. Pro tento účel jsme připravili dárkový poukaz a možnost přiobjednávky dárkového balení. Držiteli dárkového poukazu je v naší laboratoři vytvořen Genograf - test původu předků po otcovské či mateřské linii bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Jak dárkový poukaz použít

  1. Po objednání dárkového poukazu (na odkazu "Objednat dárkový poukaz") si jej můžete stáhnout on-line ze stránek a vytisknout, nebo Vám bude zaslán poštou na adresu uvedenou v objednávce. Jméno obdarovaného i dárce můžete určit přímo v objednávce dárkového poukazu.
  2. Obdarovaný, tj. držitel dárkového poukazu, vyplní na hlavní stránce vlevo v sekci „Mám dárkový poukaz“ číslo dárkového poukazu. Následně se řídí dalšími požadavky a pokračuje v objednávce.
  3. Poté mu bude zaslán odběrový kit určený k odběru vzorků DNA.

Číslo každého dárkového poukazu lze použít pouze jednou.
Dárkový poukaz je tištěn ve formátu A5 na ozdobném papíru.
Upozorňujeme, že Dárkový poukaz je možné uplatnit až po jeho zaplacení.

Dárkový poukaz v dárkovém balení

Pokud byste si přáli objednat Dárkový poukaz v dárkovém balení, postupujte prosím stejně jako při objednávce Dárkového poukazu a zaškrtněte možnost „dárkové balení“. Adresa uváděná v takové objednávce odpovídá místu zaslání Dárkového poukazu vytištěného na ozdobném papíru v dárkovém balení.

Odběrová sada v dárkovém balení

Pokud byste si přáli objednat test (tj. odběrovou sadu) v dárkovém balení, postupujte stejně jako při klasické objednávce testu a zaškrtněte možnost „dárkové balení“. Adresa uváděná v takové objednávce odpovídá místu zaslání odběrového kitu.


DÁRKOVÉ BALENÍ pro Dárkový poukaz nebo objednávku testu tvoří dárková krabička, kterou můžete vybírat ze tří barevných variant (hnědá, champagne, zlatá). Příplatek 200,- Kč.


hnědá                    champagne           zlatá

 

V případě, že upřednostňujete platbu v hotovosti a osobní předání, rádi Vás po předchozí domluvě uvítáme ve společnosti na adrese Carolina Centrum (vjezd z ulice Pilotů), Drnovská 1112/60, 161 00 Praha 6 – Ruzyně.