Názory zákazníků

Genetická turistika

Dobrý den, děkuju za Váš e-mail, s výsledkem zakázky i s přístupem společnosti Genomac jsem byl velmi spokojený. Jediná připomínka by mohla byt k tomu, ze vyhodnoceni výsledku trvalo trochu déle, než jsem čekal, ale vzhledem k tomu, že to bylo v období Vánoc, tak chápu, že jste pravděpodobně měli více práce než obvykle. Určitě to přispělo k tomu, že jsem se dozvěděl něco nového o mých předcích. Navíc to není v rozporu s tím, co už jsem věděl z archivu, kronik apod., takže teď, i s informacemi od vás, mohu pokračovat v dalším hledání původu moji rodiny, je to opravdu velice zajímavé...taková "genetická turistika"... Ještě jednou děkuju a přeju vám mnoho úspěchů ve vaší práci.
Martin M.
 

Prvotní obavy z odběru

Dobrý den, obdržel jsem poukaz na test od mé dcery jako dar k narozeninám. Zřejmě tím chtěla přispět k mému amatérskému genealogickému hledání. Co k hodnocení testu mohu sdělit? Měl jsem trochu obavy ze zvládnutí odběru, proto jsem Vám telefonoval, zda můžeme tuto "operaci" uskutečnit u vás. Po příjemném rozhovoru jsem se odvážil provést odběr sám. Musím zmínit, že propriety a návod pro provedení jsou bezproblémové. Rozhodl jsem se pro osobní předání, což bylo trochu komplikované (navigace mne dovezla k jednosměrnému vjezdu). Stejně kladně lze hodnotit Vaše jednání při vlastním předání a průběžné informace o průběhu zakázky a samozřejmě také dodržení slíbeného termínu. K výsledku a zprávě: jsou srozumitelné, zcela splnily mé očekávaní. Nejsem kompetentní posuzovat výsledek po odborné stránce. S pozdravem
Ing. Jan M.
 

Informace o průběhu objednávky

Dobrý den, velmi oceňuji, že jste mě informovali o průběhu objednávky, dodalo mi klidu i pocit těšení, když jsem si mohla přečíst, že k Vám vzorky dorazily a zpracovávají se. Také jsem byla ráda, za jasné instrukce na webových stránkách (např. do kdy musí vzorek dorazit k Vám, abychom měli výsledky do Vánoc) i na "tyčinkách na sliny". Přiznávám, že nám chvíli trvalo, než jsme pochopili, co pro nás osobně popsaný výsledek znamená, co nám říká. Zároveň však nevím, jak by mohl být popis formulován, aby byl srozumitelnější pro konkrétního jednotlivce. Se službami Genomacu jsem velmi spokojená, líbí se mi i to, že se o názor zákazníků aktivně zajímáte. Přeji krásný den a děkuji.  
Klára B.
 

Profesionálnější provedení certifikátu

Dobrý den, analytická část certifikátu se mi v současnosti jeví profesionálnější, než byla před zhruba osmi lety, kdy jsem si u Vaší společnosti nechával dělat test poprvé.  
Jan R.
 

Potvrzení původu předků

Dobrý den, děkuji Vám za rychlé vyřízení mé objednávky a jsem opravdu rád, že mi výsledky Vaší laboratoře potvrdily dřívější názor mého tatínka o původu našich předků. Jen je mi líto, že se můj otec těchto až neuvěřitelných možností s rozborem a vyhodnocováním DNA nedožil. Moc by ho to zajímalo. Z výsledků mé genetické genealogie by měl jistě stejně velkou radost, jako všichni mí početní sourozenci. Zároveň mě Vaše profesionálně vytvořená zpráva povzbudila v dalším genealogickém pátrání po mých předcích, tentokrát již jen v digitálně zpřístupněných matrikách MZA Brno a jinde. Děkuji ještě jednou za Vaši skvělou práci a jsem s pozdravem.
Jan H.
 

Psychologicky léčebný efekt

Dobrý den, velmi si vážím zpětné vazby, kterou se zákazníky navazujete. Pokusím se popsat a zhodnotit dojmy, respektive blíže specifikovat svůj postoj ve vztahu k službám, které nabízíte. Velmi si vážím vaší práce, kterou považuji za smysluplnou a užitečnou. Co se týká dojmů, myslím že efekt poznatků, které uživatelům genetických testů přinášíte, tedy řekněme efekt vážící se k zdraví člověka, neboť vaše věda je velmi úzce vázána na vědu lékařskou, jsou podměty vycházející z vašich sledování podle mého názoru aplikovatelné v oblasti lidského zdraví a domnívám se, že zde jde o pomoc lidem vytvářet určitou duševní pohodu, zdravé sebevědomí, efekt tedy považuji za psychologicky léčebný. Pokud byste mi položil otázku, zda jste uspokojili a nebo naplnili má očekávání, která byla v souvislosti s mojí zakázkou, odpovídám ano. Pevně věřím, že reakce, které dostáváte, jsou radostné ze strany klientů, a že u vás vyvolávají stejný pocit radosti z činnosti, které věnujete nemalé úsilí. Touto cestou vám děkuji.
Pavel V.