Spolupracujeme

Klinika LaserPlasticLasePlastic banner

Jedna z nejuznávanějších soukromých klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie, která se již více než 17 let stará o Vaši krásu. Najdete ji  na romantickém místě Prahy – v Platnéřské ulici. Počet operačních sálů, konzultačních a zákrokových místností dovoluje uspokojit všechny zájemce o širokou nabídku z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie, laserových výkonů, cévní chirurgie a zejména moderních liposukcí. To vše v prostředí, které je důstojnou kombinací moderní medicíny a historické zástavby Prahy v okolí Klementina. O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků pod vedením primářky MUDr. Marty Moidlové, jejich asistentů a zdravotních sester. Cílem všech je nejen dokonalé odvedení odborné práce, ale i duševní pohoda klientů během výkonu a individuální přístup ke každému pacientovi.

Klinika disponuje kompletní škálou laserů předních světových výrobců. Každý z nich je vysoce specializovaný na určitou problematiku. Laserovou i další technikou se provádí omlazení pleti, odstraňování nežádoucích chloupků, vrásek, jizev a jizviček po akné, rozšířených žilek, ohně, pigmentací, tetování, mateřských znamének a dalších výrůstků na kůži, léčí se akné, varixy. Také zde (jako první) provádí laserovou liposukci, která je šetrnější a efektivnější než klasická liposukce. Samozřejmostí je zvyšování kvalifikace všech pracovníků formou zahraničních stáží a kongresů s prezentací vlastních výsledků. Moderní postupy kliniky LaserPlastic pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí.

 

Kosmetické studio GERnéticGernetic logo

Společnost GERnétic, která je na českém trhu již více než 20 let, vyvíjí a produkuje špičkovou francouzskou ošetřující kosmetiku určenou pro profesionální práci kosmetiček v salonu a následně pro každodenní domácí péči o pleť. Francouzská přírodní kosmetika GERnétic zamezuje předčasnému stárnutí pokožky, ošetřuje tukové polštáře, celulitidu a otoky dolních končetin, zpevňuje a modeluje poprsí a dekolt, zeštíhluje a formuje postavu. Zároveň řeší problémy, které se na pokožce mohou vyskytnout, jako např. akné, strie, jizvy, ekzémy, popáleniny, lupénka, plísně, varixy a pigmentové skvrny. Kosmetické salony, které ošetřují s kosmetikou GERnétic, najdete po celé ČR. Zároveň si zde můžete zakoupit produkty pro domácí péči o pokožku.