novinky

29. října 2021
Objednávky do Vánoc

Vážení zákazníci,
s ohledem na blížící se vánoční svátky bychom Vás rádi upozornili, že výsledky testů budou odeslány do Vánoc pouze u vzorků, které budou do naší laboratoře doručeny nejpozději do 19.11.2021 (platí pro testy Genoskop Linie a Genoskop Komplet) nebo do 1.12.2021 (platí pro test Genoskop Junior). U vzorků přijatých po tomto datu budou výsledky dodány až v lednu 2022. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné vánoční svátky.

15. března 2021
O Genoskopu v časopise Maminka

Vážení příznivci genetiky,

V březnovém čísle časopisu Maminka najdete rozhovor na téma GENY VERSUS VÝCHOVA s RNDr. Lucií Benešovou, Ph.D., ředitelkou výzkumného ústavu Genomac. Příjemný článek o tom, jaké talenty a vlohy umíme v rámci testu GENOSKOP JUNIOR „přečíst“ z genetické informace a jak díky tomu můžeme vybrat pro děti činnosti a zájmy, které pro ně budou přirozené a mají předpoklad v nich vynikat.

Celý článek je ke stažení zde:

https://www.rekreacnigenetika.cz/files/Maminka_2021.pdf

Pokud chcete zjistit, na co má geneticky dané vlohy právě Vaše dítě a nechcete ho zbytečně trápit koníčky, které mu nejsou úplně vlastní, objednejte si u nás genetický test GENOSKOP JUNIOR. Pomůže Vám nasměrovat životní styl Vašich dětí přirozeným způsobem podle toho, co jim bylo dáno do vínku.