Genoskop - talenty dětí a hubnutí podle DNA

Genetický test talentů a vloh, Genoskop, vychází z nejnovějších vědeckých poznatků o genech a jejich roli v lidském organismu a díky tomu Vám může pomoci například při redukci Vaší váhy nebo výběru mimoškolních aktivit pro Vaše děti.

Každý gen totiž kóduje protein, který má v těle specifickou funkci, jako například stavební kámen svalu, přenašeč iontů do buňky, katalyzátor syntézy DNA nebo třeba senzor hladiny cukru v krvi. A pokud se v genu nachází nějaká odchylka, může dojít ke změně funkce výsledného proteinu a tím odlišné vlastnosti, která s daným proteinem souvisí. Například malá odchylka v genu pro glukózový senzor v krvi způsobí to, že tento senzor "hlásí" snížené množství cukru v krvi, přestože je ho tam ve skutečnosti dostatek. Výsledkem je pak zvýšená potřeba a s tím spojený i nadbytečný příjem cukrů, což může vést k nadváze. Stejně tak odchylka v genu pro protein tvořící rychlá svalová vlákna vede k přeměně těchto vláken v pomalá a mění tak sprintera na vytrvalce.

V testech Genoskop jsou obsažené vlohy a s nimi spojené geny, jejichž znalost může pomoci nasměrovat životní styl dětí či dospělých tak, aby byl tělu co nejpřirozenější. Všechny tyto geny jsou pečlivě vybírány na základě vědeckých studií, které jejich roli u konkrétní vlastnosti potvrdily na významné skupině jedinců právě s touto vlastností (například sportovní geny na vrcholových sportovcích, absolutní hudební sluch na hudebních virtuozech, metabolismus tuků na obézních jedincích atd.).

 Genoskop Junior

Koníčky a sporty Vašich dětí podle DNA - Genoskop JUNIOR 

Prozradí přirozené vlohy a nadání Vašich dětí zakódované v jejich DNA. více

OBJEDNAT

 

Hubnutí podle DNA - Genoskop LINIE 

Odhalte způsob, jak právě Vy nejúčinněji zhubnete. Poradíme Vám Genoskop Junior, jak nejlépe zhubnout zvolením vhodné stravy a pohybu na základě genetických dispozic zapsaných ve Vaší DNA. více 

OBJEDNAT


Genoskop KOMPLET je balíček obsahující oba testy (JUNIOR a LINIE)

OBJEDNAT